E-shop s kvalitní kosmeceutikou na www.pavlinagiesel.wellu.eu

Kosmetická péče o pleť

Ráda pro vás sestavím komplexní kosmetický plán péče o pleť přímo na míru. A to ať se bude jednat o hloubkové čištění, ošetření pleti nebo výběr vhodných dermatologických přípravků. Protože správně zvolená a systematická péče o pleť obličeje, krku a dekoltu spolu s domácí péčí je cestou ke krásné pleti a skvělým výsledkům. Může tak rychle obnovit její zdravý stav a zabránit vzniku dalších kožních onemocnění. Další velice účinný úkon je kosmetická masáž, jejíž výsledky jsou viditelné již po první masáži, příznivě působí nejen na vnější vizáž, ale má zároveň pozitivní vliv na celkové uvolnění a vaši psychiku. Ošetření jsou dostupné v Hradci Králové po rezervaci viz formulář níže.

Kosmetická masáž

Masáž má v kosmetickém ošetření nezastupitelné místo. Ze strany klientů se jedná o velmi účinný a také příjemný úkon, jehož cílem je zklidnění pleti v obličeji, ale také celého organismu.

Vzhledem k tomu, že v obličejové části je hodně nervových zakončení, lze masáží obličeji docílit relaxace celého těla. Velkým přínosem masáže obličeje je to, že díky působení na oběhový systém aktivujeme prokrvení kůže a tím pomůžeme pokožce odplavit odpadní látky a přijmout větší přísun živin. Masáží také odstraňujeme zrohovatělou horní vrstvu kůže, a tak je pleť pružná, pevná a pomaleji se na ní tvoří vrásky. Masáží lze uvolnit mazové a potní žlázy a urychlit látkovou výměnu. Co jistě bude zajímat ženy – napětí ve svalech v obličeji ovlivňuje náš vzhled. Pokud máme špatnou náladu, prožíváme silné emoce, stres nebo napětí, odrazí se to v našem výrazu tváře, která se pak může zdát tvrdá a zasmušilá. Pokud obličej masírujeme, uvolňujeme tím napětí svalů a tím zjemníme celkový výraz v obličeji. Masáž se samozřejmě provádí i v dekoltu, kde také napomáhá zpomalit stárnutí pleti.


Provádíme různé druhy masáží, např:

 • Lymfatická masáž
 • Anti-age masáž lávovými kameny
 • Indická masáž hlavy
 • 5 druhů masáží
 • Masáž obličeje,krční páteře a dekoltu
Změkčení pleti a hloubkové čištění pleti

Hloubkové čištění pleti je nezbytné zejména u mastného typu pleti. Tento typ pleti, ač se to nemusí zdát, je často velmi citlivý, a to v kombinaci s akné, seboreickou dermatitidou, ucpanými póry, mastným vzhledem, šupinkami a zarudnutím.

V případě správného hloubkového čištění jsou póry uvolněné a čisté a pleť není zatížená nadbytečným mazem. Pokud je čištění provedeno nesprávně, tak pleť reaguje podrážděním, je vysušená přípravky s vysokým množstvím alkoholu a naopak reaguje zvýšenou produkcí mazu.
U hloubkového čištění pleti je prvním krokem odstranění nečistot na povrchu a poté aplikujeme masky, které pleť změkčí a vyčistí. V případě, že je pleť hodně nečistá, přistupujeme k mechanickému odstranění nečistot a zanesených pórů. Také lze použít ultrazvukovou špachtli a poté pleť zklidnit maskou, laserem nebo ozonizérem, který pleť vydezinfikuje a okysličí. Na pleť s akné také velmi dobře působí různé druhy kyselin, které pomáhají pleť zjemnit a rozpustit nečistoty ze zanesených pórů.

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

Ošetření ultrazvukovou špachtlí je vhodné pro všechny typy pleti, včetně pleti jemné a citlivé. Nezávisle na Vašem věku je ultrazvuková špachtle velkým pomocníkem pro dosažení čisté, hydratované, jemné a mladistvější pleti. Toto ošetření je naprosto bezbolestné a pleť po něm není podrážděná či zarudlá.

Díky působení jemných vibrací vysoké frekvence dokáže ultrazvuk odstranit nečistoty z pórů a také odumřelé buňky na povrchu pleti. Veškeré kosmetické přípravky po použití ultrazvukové špachtle lépe pronikají do pleti. V případě pleti suché či pleti s vráskami dovede ultrazvuk vyhladit povrch kůžejemné vrásky odstranit. V případě mastné pleti s akné ultrazvuk vyčistí póry a pleť zanechá jemnější.

Kontraindikací použití ultrazvukové špachtle je onemocnění epilepsií, záněty a ekzémy v oblasti použití a také se tato špachtle nesmí použít, pokud máte kardiostimulátor.

Parafínový zábal rukou

Parafín se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Vyniká svojí schopností zadržovat teplo, prohřívá, uvolňuje svaly a klouby, zlepšuje krevní oběh a v důsledku zvýšeného prokrvení pokožka dobře absorbuje jí prospěšné látky obsažené v parafínu. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.

Při PRAVIDELNÉM APLIKOVÁNÍ parafín:

Vypíná pokožku a vrací jí pevnost a pružnost- příznivě působí proti vysoušení a popraskání pokožky- vyživuje nehty a pomáhá snižovat riziko jejich třepení a lámavosti- působí pozitivně proti mozolovitosti kůže.

Jak často docházet na parafínové zábaly?

Četnost návštěv je čistě na Vás. Kúra by se ale v zájmu její prospěšnosti měla opakovat cca každý měsíc.

Kosmetické ošetření

Nelze očekávat, že se stárnutí úplně vyhneme, ale pokud budeme o svou pleť pečovat pravidelně za pomoci kvalitních přípravků, tak ho lze úspěšně oddálit.

S péčí o pleť je dobré začít co nejdříve, protože potom o to lepší a výraznější výsledky v budoucnu uvidíme. Ovšem s péčí je možné začít kdykoliv.
U mě v kosmetickém salónu mohu pleť ošetřit s pomocí speciálních sér, mohu aplikovat různé druhy masek a AHA přípravků (přípravky s kyselinami), používám ultrazvukovou špachtli k hloubkovému čištění pleti, provádím masáž obličeje a dekoltu, mám k dispozici biostimulační laser. Mezi naprosto základní úkony, které provádím, patří úprava a barvení obočí, řas a depilace. Ošetření porvádíme v Hradci Králové.


 • Denní, večerní a svatební líčení – líčení pro jakoukoliv příležitost
 • Kosmetická masáž – velmi příjemná část kosmetického ošetření, při které dochází k uvolnění mimických svalů i k psychické relaxaci
 • Lash lifting botox – zvýrazňuje a vyživuje řasy, ideální řešení pro rovné, krátké nebo nevýrazné řasy
 • Lash lifting a 6D rekonstrukce obočí - dolepování a modelování obočí do perfektního tvaru a hustoty
 • Lymfatická masáž s liftingem obličeje a dekoltu
 • Biostimulační laser – urychluje hojení pokožky a podporuje buněčnou výživu
 • Ultrazvuková špachtle – odstraňuje z pleti nečistoty, maz a odumřelé buňky, pleť regeneruje
 • Úprava a barvení obočí a řas
 • Hloubkové čištění pleti – důležité hlavně u mastného a problematického typu pleti
 • Poradenství v péči o pleť – jak správně o pleť pečovat a jaké přípravky používat
 • Mikromasáž očního okolí – pozitivně ovlivňuje stav pokožky v okolí očí
 • Ošetření rukou – masky nebo teplé termozábaly, parafínové zábaly pro Vaše ruce
 • Depilace – odstranění nežádoucích chloupků v obličeji nebo na těle
 • Kurz líčení – naučím Vás, jak se každodenně nalíčit

Přehled

Základní - studentské ošetření (do 25 let)

45 min.

Odlíčení a tonizace pleti, hloubkové čištění pleti UZ špachtlí, nanesení masky, závěrečný krém.

Uvítací drink zdarma!

Ošetření problematické pleti (akné)

bez masáže 45 min. / přístrojové ošetření 70 min.

Odlíčení a tonizace pleti, hloubkové čištění pleti UZ špachtlí, enzymatický peeling, nanesení masky, závěrečný krém.

Uvítací drink zdarma!

Standardní ošetření - hloubková detoxikace, anti age, lifting, řešení problémů dle typu pleti

60 min.

Odlíčení a tonizace pleti, hloubkové čištění pleti UZ špachtlí, ruční masáž obličeje, krku, krční páteře a dekoltu. Dle potřeby pleti nanesení masky okysličující, čistící, hydratační. Nanesení séra a závěrečného krému na obličej.

Úprava obočí zdarma + Uvítací drink zdarma!

Intenzivní ošetření - hloubková detoxikace, anti age, lifting, řešení problémů dle typu pleti / přístrojové ošetření

90 min. / přístrojové ošetření 90 min.

Odlíčení a tonizace pleti, hloubkové čištění pleti UZ špachtlí, ruční masáž obličeje, krku a krční páteře a dekoltu. / místo masáže jsou použity přístroje: vysoká frekvence, ozonizér, biostimulační laser, radiofrekvence, elektroporace - dle typu a potřeb pleti. Dle potřeby pleti nanesení masky nebo kombinace masek okysličující, čistící, hydratační, výživné, kolagenové, biorevitalizační atd. Nanesení kombinace sér dle typu a potřeb pleti a závěrečného krému na obličej.

Úprava a barvení obočí nebo zábal rukou zdarma + Uvítací drink zdarma!

Ošetření LUXUS - complete cell renewal – celkové obnovení buněk / přístrojové ošetření

120 - 180 min. / přístrojové ošetření

Odlíčení a tonizace pleti, hloubkové čištění pleti UZ špachtlí, ruční masáž obličeje, krku a krční páteře a dekoltu/místo masáže jsou použity přístroje: vysoká frekvence, ozonizér, biostimulační laser, radiofrekvence, elektroporace. Dle potřeby pleti nanesení masky nebo kombinace masek okysličující, čistící, hydratační, výživné, kolagenové, biorevitalizační atd. Nanesení kombinace sér dle typu a potřeb pleti a zapracování aktivních látek hluboko do podkoží.

Úprava, barvení obočí a zábal rukou ZDARMA + Uvítací drink zdarma!

Chemický peeling Larens Professional + kolagenová maska/alginátová maska

Chemický povrchový peeling s komplexem přírodních peptidů rybího kolagenu v lipozomech. Obsahuje kombinaci dvou druhů kyselin: 5% kyseliny mandlové a 5% kyseliny pyrohroznové (pH 1,1). Dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje její nedostatky. Vyrovnává vrchní vrstvu pokožky a sjednocuje její barevný tón, redukuje drobné vrásky, mírní příznaky akné, snižuje tvorbu kožního mazu, zužuje rozšířené kožní póry a celkově zlepšuje stav pleti

 • upravuje činnost mazových žláz
 • vyrovnává vrchní vrstvu pokožky
 • hloubkově hydratuje
 • redukuje sekreci kožního mazu
 • odstraňuje odumřelé buňky
 • obnovuje pevnost a pružnost
 • sjednocuje barevný tón pleti
 • redukuje vrásky
 • mírní příznaky akné
 • zužuje rozšířené póry
 • zlepšuje celkový stav pleti

Doporučujeme podstoupit kůru 3 – 6 ošetření po 1 – 2 týdnech dle typu pleti


Chemický peeling Larens Professional + kolagenová maska/alginátová maska

Přehled služeb
Ošetření mladé aknózní pleti
1 ošetření - 60min
možnost využít nabídku 5+1 ošetřeni zdarma
Ošetření aknózní pleti
1 ošetření - 60min
možnost využít nabídku 5+1 ošetření zdarma

Chemický peeling Larens Professional + BIO Renew PRO Tissue Mask
1 ošetření - 90min
možnost využít nabídku 5+1 ošetření zdarma
Kontraindikace: alergie na bílkoviny z ryb

Ošetření očního okolí / s využitím přístrojů

50 min. / s využitím přístrojů 50 min.

Odlíčení, tonizace očního okolí, mikromasáž očního okolí, oční maska, sérum dle typu a potřeby pleti, hloubkové zapracování očního krému. Využití přístrojů: Radiofrekvence, vysoká frekvence, elektroporace - dle typu a potřeb pleti

Uvítací drink zdarma!

Samostatná diamantová mikrodermabraze

30 min.

Odlíčení a tonizace pleti, přístrojová diamantová mikrodermabraze - čištění pleti, prokrvení, odstranění odumřelých buněk, obnova pleti, odstranění pigmentových skvrn aplikace masky, závěrečný krém na obličej.

Depilace

Depilací rozumíme odstranění chloupků na dočasnou dobu. Toto ošetření lze provést na různých částech těla (horní ret, ruce, nohy, hrudník a záda). Odstranění probíhá za pomocí teplého vosku a bavlněných plátýnek. Po depilaci jsou nové chloupky jemnější, světlejší a jejich růst je omezen.

Toto ošetření lze provést pouze na kůži, která je zdravá a netrpí následujícími problémy – vitiligo, lupénka, pásový opar, spáleniny, křečové žíly, záněty či nezhojené rány.


Provádíme depilace:

 • Horního rtu
 • Rukou
 • Nohou
 • Hrudníku a zad

Součástí mnou nabízených služeb spadajících pod ošetření pleti je péče o ruce i laserová terapie. O jejich velice pozitivních účincích se můžete dočíst v sekci péče o ruce i laser therapy.

Kosmetická péče o mastnou a smíšenou pleť

Mastný typ pleti – po celé ploše obličeje má mastný vzhled a leskne se, má rozšířené póry, působí hrubým dojmem, mohou se vyskytovat jizvičky jako následek akné, v obočí a na hranici vlasů mohou být šupiny.
Smíšený typ pleti – veškeré informace výše, které se týkají mastného typu pleti, platí i pro smíšenou pleť – zde se ovšem vyskytuje pouze v tzv. T – zóně (čelo, nos, brada), mimo T – zónu může být pleť suchá i normální, u smíšeného typu pleti je nutné používat přípravky přímo určené pro tuto pleť, a nebo používat dva typy přípravků (pro mastnou, ale i pro suchou/normální).

Podzimní péče

Během podzimu nastává pro pleť náročné období. Teploty se během dne mohou měnit i o více než 10°C a to je pro pokožku problém, protože ta neumí takto rychle reagovat na změny teplot. Kůže se pak stává podrážděnější a citlivější. V důsledku podráždění je pleť méně hydratovaná a tvoří méně kolagenu. Na podzim je tedy ideální podstoupit rejuvenační kúru a ošetření, která dodá pokožce zpět ztracenou hydrataci a zklidní ji.

Ochrana před sluníčkem

Nechat se vyhřívat od slunečních paprsků je sice velmi příjemné, ale bohužel slunění má na stárnutí pokožky markantní vliv, a to jak přirozené slunění, tak i slunění v soláriu. V případě spálení sluncem se vrchní vrstvy kůže zahojí poměrně rychle, ovšem hluboko v kůži způsobí UVA a UVB záření škody, které se objeví až časem. Pokud se nadměrně sluníme nebo se dokonce pravidelně sluncem spálíme, tak naše pokožka trpí předčasných stárnutím, vráskami, pigmentovými skvrnami a v nejhorším případě tím napomůžeme rakovině kůže.

Co znamená UV faktor?

UV faktor nám sděluje, jakou dobu můžeme být na slunci po aplikaci krému s daným faktorem. Příklad – pokud víme, že bez rizika spálení můžeme být bez ochranného krému na slunci cca 10 minut a aplikujeme na pleť krém s faktorem 10, budeme se moct slunit cca 10 x 10 minut = 100 minut.

Jak u nás můžete platit?

Kromě hotovosti a kreditních karet můžete za naše služby platit také pomocí firemních benefitů Galerie Beta, Edenred a Sodexo.

Buďme v kontaktu

Cell Renewal Clinic zpracuje váš dotaz jako svůj oprávněný zájem. Dotaz případně celou konverzaci smažeme do 30 dní.
Na zpracování se podílí také ONEsolution s.r.o. IČO: 277 10 335.


Vaše zpráva byla úspěšně odeslána, jakmile to bude možné, odpovíme Vám.

Vaši zprávu se nepodařilo odeslat, zkuste to později.