E-shop s kvalitní kosmeceutikou na www.pavlinagiesel.wellu.eu

Líčení Hradec Králové

Výjimečnými příležitostmi je protkán celý náš život a každá z nás při nich chce vypadat skvěle. Jsem připravena vám tyto chvíle umocnit tím, že se budete cítit tak, jak každá žena chce. Nabízím vám profesionální líčení na den i na společenské příležitosti - svatby, plesy v lokalitě Hradec Králové.

Svatební líčení - Hradec Králové

Úkolem svatebního líčení je, aby se nevěsta cítila krásně, přirozeně a takříkajíc „ve své kůži“. Svatební líčení je výraznější, aby bylo patrné i na fotografiích, ale nesmí se samozřejmě přehnat. Také je důležité, aby vydrželo po celý svatební den. Na řasy je možné použít nalepovací trsy řas, které vydrží až sedm dní. Tyto nalepovací řasy krásně rozzáří pohled a přitom nepůsobí nepřirozeně.

Denní líčení

Denní líčení by rozhodně mělo být jemné a decentní. Jako základ použijeme make-up nebo tónovací krém. Obzvlášť v zimě je použití make-upu vhodné, protože ten chrání pleť před mrazem, větrem a zimou – tím dovede zabránit podráždění pleti nebo například praskání žilek. Na rty je při denním líčení vhodné použít lesk nebo jemnou rtěnku.

Večerní líčení

U večerního líčení si můžeme dovolit být výraznější a použít různé odstíny barev a perletě, protože na večírcích je použito umělé osvětlení, které pohltí část barev. Tento druh líčení je časově náročnější, protože se při něm zpravidla dělá i modelování obličeje, na které je potřeba mít zručnost a znalosti.

Přehled služeb

Svatební líčení

Zkouška líčení + kosmetika a příprava pleti

Líčení v den svatby (nevěsta + svědkyně / platí se předem)

Líčení svatebčanů

V něm se musí nevěsta cítit dobře. Vždyť je to její velký den a všechna pozornost směřuje na ni. Důležitá je zkouška spojená s barvením a úpravou obočí.

Denní líčení

Je jemné a přirozené s důrazem na korekci nedostatků pleti. Zároveň chrání pleť před vnějšími vlivy a zabraňuje jejímu poškození (přesušení, popraskané žilky, hyperpigmentace).

Večerní líčení

Je intenzivnější a zářivější. Vždy se ladí k šatům, účesu a šperkům.

Poradenství v péči o pleť a líčení

60 min.

Naučím Vás správně pečovat o pleť nebo nanést make-up a pomocí dekorační kosmetiky podtrhnout Vaši krásu.

Kurz líčení

Máte otázky ohledně správného líčení? Jste nejistá při výběru make-upu, barvě rtěnky či odstínu tvářenky? V mém kosmetickém salónu je možné absolvovat kurz sebelíčení. Můžete s sebou vzít i svou kamarádku a já Vás během hodiny až dvou naučím:


  • Výběr správného odstínu make-upu
  • Zakrytí nedokonalostí pleti
  • Úpravu pro správný tvar obočí
  • Líčení očních linek
  • Nanášení očních stínů a výběr vhodné barvy pro Váš barevný typ
  • Líčení rtů, aby vydrželo co nejdéle
  • Správné nanášení tvářenky
  • Zakončení líčení fixačním pudrem

Toto všechno si vyzkoušíte sama na sobě, budete si pro příště vědět rady s výběrem dekorativní kosmetiky a díky propracovaným technikám líčení se budete cítit krásnější a sebevědomější.

Jak u nás můžete platit?

Kromě hotovosti a kreditních karet můžete za naše služby platit také pomocí firemních benefitů Galerie Beta, Edenred a Sodexo.